Turniej sponsorów MKS NOTEĆ CZARNKÓW

Turniej Sponsorów i Przyjaciół MKS Noteć Czarnków 2018 już za nami. W tej edycji udział wzięło 10 drużyn reprezentujących firmy oraz instytucje wspierające na co dzień czarnkowski klub: Acus​, Steico​, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Pile​, Komat – wyposażenie dla gastronomii​, Miasto Czarnków​, Czarnków gmina​, Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, RZSW Śmieszkowo, Gt Export oraz Amica.
Po kilku godzinach zaciętej rywalizacji najlepszym okazał się zespół Gminy Czarnków, który w finale po rzutach karnych pokonał zespół reprezentujący firmę Amica. Nasza ACUSowa drużyna zajęła 4 miejsce:)

Zobaczcie video z turnieju.

Realizacja: MAK​studio

Turniej Sponsorów i Przyjaciół MKS Noteć Czarnków

Tegoroczny Turniej Sponsorów i Przyjaciół MKS Noteć Czarnków już za nami. W tej edycji udział wzięło 10 drużyn reprezentujących firmy oraz instytucje wspierające na co dzień czarnkowski klub: Acus, Steico, Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Pile, Komat – wyposażenie dla gastronomii, Miasto Czarnków, Czarnków gmina, Czarnkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, RZSW Śmieszkowo, Gt Export oraz Amica.Po kilku godzinach zaciętej rywalizacji najlepszym okazał się zespół Gminy Czarnków, który w finale po rzutach karnych pokonał zespół reprezentujący firmę Amica. Nasza ACUSowa drużyna zajęła 4 miejsce:)Zobaczcie video z turnieju. Realizacja: MAKstudio. Zapraszamy do oglądania. www.acustransport.eu

Posted by Acus on Montag, 22. Januar 2018

Write a Comment